Nasıl Kiralanır

Rezervasyon

Yapılan her rezervasyon doğrultusunda Kiralama Şartları’nı Kabul etmiş olursunuz. Aksi bir durum belirtilmediği sürece web sitemizden yapacağınız rezervasyonlarda kiralama bedeli, alınacak ekstra hizmetler ve hasar depozitosu dahil olmak üzere ödenecek tutarın tamamı web sitemizden kredi kartı ya da havale ya da eft yolu ile şirket hesaplarımıza yatırılması sonra firmamız tarafından size e-posta yada faks aracılığı ile Rezervasyon Onayı gönderilmektedir.

Villa tesliminde teslim edilen demirbaşların sayımı yapılır, çıkış tarihinde ise villadaki demirbaş teslimi kiracı tarafından geri yapıldıktan sonra kiracıdan alınan Hasar Depozitosu kiracıya geri ödenir.

Villaya Giriş Çıkış Saatleri

Villa giriş saati 16:00 olup, çıkış saati ise en geç 11:00’e kadardır. Bu zaman aralığında villaların temizliği yapılmaktadır. Eğer villanın durumu müsait ise önceden ev sahibi ile görüşerek giriş saatlerinde bir oynama yapılabilmektedir.

Villaların Kalacak Kişi Sayıları

Her bir villanın kalacak kişi sayısı değişkenlik göstermektedir. Villada ki yatak odaları dışında geri kalan odalarda ki yatma imkanı sağlayacak çekyat veya kanepeler de villanın maksimum kalacak kişi sayısına eklenmektedir. Maksimum kalacak kişi sayısı her ilanın detay sayfalarında ayrıca belirtilmiştir. Ev sahiplerinin haklarının korunması anlamında maksimum kalacak kişi sayısının aşılmamasına izin verilmemektedir.

Villaların Özellikleri

Her bir villanın özellikleri değişkenlik göstermektedir. Her villanın detay sayfasında bu özellikler maddeler halinde sıralanmıştır.

Teknik Destek

Her kiracı çıkışından sonra ve her yeni kiracı girişinden önce ev sahibi ve temsilcimiz tüm villayı kontrol etmektedir. Oluşan tüm sorunları ev sahibi ya da temsilcimiz tarafından 24 saat içinde çözüme kovuşturma sorumluluğumuz bulunmaktadır. Bölgede oluşacak elektrik veya alt yapı sorunları genel de karşılaşılan sorunlardır.

Temizlik

Genel temizlik her yeni kiracıdan önce yapılmaktadır. Ekstra istenecek temizlikler her bir villaya göre hesaplanıp kiracıdan tahsil edilecektir.

Villalarımızda yeni kiracı girişinden önce temiz çarşaflar ve havlular değiştirilmektedir.

Hasar Depozitosu

Her bir villanın hasar depozito tutarı değişkenlik göstermektedir. Hasar depozitosu kiracıdan ilk ödemede alınmaktadır. Her villanın Hasar Depozitosu villa detay sayfasında belirtilmiştir.

Villa çıkışında ev sahibi veya temsilcimiz ile birlikte villa kontrol edilir ve herhangi bir hasar tespiti yapılmadığı sürece Hasar Depozitosu için alınan ücret aynen hesabınıza iade edilir.

Rezervasyonun Misafir Tarafından İptal Edilmesi

Villa sahipleri ve ekstra hizmet sağlayacak destekçilerimiz ile olan anlaşmamız gereği, misafirlerimizin rezervasyonunu iptal etmesi durumunda giriş tarihine 8 hafta ve daha fazla bir süre var ise ödenen ücretin %70’ini geri iade ederiz. Bu süreden daha az kala olacak iptallerde herhangi bir ücret geri iade edilmez. Her iki durumda da Hasar Depozitosunun tamamı iade edilir.

Rezervasyonun Kibristuryapkiralikvilla.com Tarafından İptal Edilmesi

Villaların bulunduğu bölgelerde ön görülmeyen durumlarda (doğal afetlerde, tesisatta oluşabilecek sorunlar veya bölgede oluşabilecek elektrik/su kesintileri vs.) Kibristuryapkiralikvilla.com rezervasyonunuzu iptal etme hakkına sahiptir.

Bu ve benzeri durumlarda Kibristuryapkiralikvilla.com yapılan tüm ödemeyi iade etmekle yükümlüdür. Misafirlerin isteğine göre kiralanan villaya eş değer başka villalar sunmaya çalışılır. Misafirimiz bu sunulan villalarda seçebileceği gibi ücretin tamamını da geri iadesini alabilmektedir.

Rezervasyonda Tarih Değişikliği

Kiraladığınız villaya giriş tarihine 30 gün kala tarih değişikliği yapılamamaktadır. Bu süre içerisinde villaya yeni bir kiracı bulunması zor olduğu için ev sahipleri olan anlaşmamız gereği herhangi bir mağduriyet yaşanmaması için bu süre konuşmuştur.

30 günden fazla olan iptallerde ise bizlere doğacak iş yükünden ve hazırlanacak evraklardan dolayı 200 TL ücret alınmaktadır.

Tarih değişkenliğinden doğabilecek fiyat farklılıklarından dolayı fiyat yeniden hesaplanıp fark var ise misafirlerden tahsil edilip yada geri iade edilecektir.